Evropa Cup 13.-14.11.2021

Evropa Cup 13.-14.11.2021

Evropa Cup se blíží a tak neváhejte a přihlaste se! Na Jesenici se už nemůžou dočkat a s napětím očekávají velkou účast, tak neotálejte.

Vypsání a pozvánku od pořadatelů naleznete níže.

 
EVROPA CUP 2021 – Slavnosti piva
JESENICKÁ PŘEHRADA, 13. – 14. LISTOPADU
Evropa — koeficient 1, 14. ročník

Stránky Evropa Cupu: http://www.eurolasersat.cz/evropacup
PŘIHLÁŠKY PROSÍME PŘES WEB NEJPOZDĚJI DO 10.11.2021 NA STRÁNKÁCH ČSJ:
https://www.sailing.cz/prihlasky/211514

Pro závodníky přihlášené do 24.10.2021 jako bonus jedno velké pivo zdarma (možno uplatnit po sdělení jména na baru jen v pátek 12.11.2021)
 
DRESS CODE: Lederhose, dirndl, ale i jakýkoliv jiný tradiční kroj.
HLAVNÍ ÚKOL: Dovézt vzorek regionálního piva do soutěže o nej pivo a vlastnoručně upečený preclík. Bude hodnoceno: vzdálenost pivovaru od
tvého bydliště, chuť, barva, vůně a další nepodstatné vlastnosti.

PROGRAM:
PÁTEK – příjezd, letmé pohledy, zahajovací večírek, seznámení s místním pivem v našem baru, soutěž o nejlepší preclík.

SOBOTA – nejprve přihlášky (zde odevzdáte vzorky piva), pak nástup a 1 rychlá společná fotka. Následně jachting a jiné sportovně-dovednostně konzumační soutěže. Ve večerních hodinách společná večeře, soutěž o nejlepší pivo a následný večírek končící až za ranního kuropění. V průběhu večera se uskuteční soutěž týmů ve štafetovém pití piva.

NEĎELE – Rozjížďky dle chuti a počasí, v poledne společný oběd, závěrečný nástup a ukončení jachtařské sezóny v zemi koruny České a odjezd do domovů.

Další organizační informace:
• Startovné 800 Kč (v ceně: pobyt v areálu včetně el., organizace závodu, doprovodný program, společná večeře v sobotu a oběd v neděli, upomínkový předmět)
• Možnost ubytování v naší loděnici, ve 2 až 4 lůžkových pokojích (bez el. zásuvky a možnosti topení), objednávky na 604 251 518.
• Snídaně a jiné občerstvení možno zakoupit v baru.
• Prosíme, přihlaste se co nejdříve na webu ČSJ, velmi tím ulehčíte organizaci závodu pořadatelům: https://www.sailing.cz/prihlasky/211514

Evropářky a Evropáři, přijeďte na tento úžasný závod. Jste zváni!
 
Míša a Pavel Bobkovi, Venca Novotný a kolektiv